Mexx XX by Mexx Nice

Parfum Mexx XX Nice by MexxMexx je značka, ktorá sa pri tvorbe inšpiruje dobrou náladou a nekonečnou zábavou. V jej modeloch, ale aj v jej kozmetických výrobkoch a parfumoch nájdeme radosť a množstvo energie. Jej vône Vás zaujmú nie len svojimi neodolateľnými tónmi, ale aj svojimi flakónmi. Veď prvý dojem je najdôležitejší.

Jednu z neodolateľných vôní v sebe ukrýva aj parfum s názvom Mexx XX by Mexx Nice. Jedná sa o dámsku vôňu, ktorá je špecifická svojimi kvetinovo ovocnými tónmi. Dokonalo sa prelínajú a vytvárajú neopakovateľnú harmóniu. Táto vôňa uzrela svetlo sveta už v roku 2008, ale aj odstupom času je veľmi žiadaná a moderná. Veď odtiene bergamotu, červených ríbezlí, limety, melóna, škorice, pivónie, konvalinky, marhule, santalu, ambry, pižma a cédru nikdy nevyjdú z módy. Je to nesmrteľný mix sladkej sviežosti ktorý Vás nikdy neunudí.

[ad#HTML][ad#HTML]

Nezabudnime ani na flakónik, ktorý je skutočným skvostom. Je z číreho skla a jeho krivky pripomínajú presýpacie hodiny alebo ladné krivky ženského tela. Jednoducho sa môže pýšiť osím pásom, vďaka čomu dokonalo padne do ruky. Flakón Vás upúta aj krásnou kresbou motýľa, ktorý vytvára dojem niečoho ženského a jemného. Celú krásu dopĺňa vôňa v rúžovej farbe. Presne tak, ide o typicky ženský flakón.

Parfum Mexx XX by Mexx Nice od značky Mexx Vám každý deň bude dodávať energiu, sviežosť, dobrú náladu a pocit príťažlivosti. Môžete ho nosiť na jar, na jeseň, ale jednoznačne len v lete vyniknú jeho sladké tóny so sviežim podkladom. Hodí sa mladým dievčatám, ktoré milujú všetko sladké, ružové a typicky dievčenské. Ale nebojte sa, v žiadnom prípade nepôsobí, lacno, ťažko a neobťažuje okolie. Môžeme povedať, že je veľmi príjemná a doslova na zjedenie. Aspoň za vyskúšanie určite stojí.

Zloženie parfumu Mexx Mexx XX by Mexx Nice

Hlava: Bergamot, Červené ríbezle, Limeta, Melón

Srdce: Škorica, Pivónia, Konvalinka, Marhuľa

Základ: Santal, Ambra, Pižmo, Céder

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Mexx a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.