Ice Touch Woman by Mexx

Parfum Ice Touch Woman by MexxZnačka Mexx sa vo svete módy, ale aj kozmetiky pohybuje už niekoľko rokov. Medzi výrobkami tejto značky môžeme nájsť aj parfumy, ktoré sa tešia nesmiernej popularite. Nielen ženy, ale aj muži si medzi nimi nájdu ten svoj, ktorý ich dokonalo vystihuje.

Aj parfum Ice Touch Woman vznikol v dielni Mexx. Mnoho užívateliek si ho obľúbilo, no nájdu sa aj také, ktoré jeho čaro nikdy neodhalili. Na to aby ste zistili, či spĺňa Vaše kritéria, mali by ste odhaliť jeho ingrediencie. V hlave môžete nájsť červené a čierne korenie, ľadový citrónový čaj, divoké černice a vodný akord. Srdce v sebe ukrýva mätové listy, neroli, semená koriandru a biely cyklámen. Aby bol parfum kompletný, musí byť doplnený o zmyselný základ z malín, cédrového dreva, ambry a pižma. Tieto tóny spolu vytvárajú veľmi príjemný a harmonický parfum. Svieži skvost s kvetinovými tónmi, ako je parfum Ice Touch Woman už nikdy nepustíte z rúk.

[ad#HTML][ad#HTML]

Flakón tohto parfumu je vytvorený z čistého skla a pozornosť púta svojimi neodolateľnými krivkami. Vôňa ľadovej modrej farby vytvára sviežosť, ktorá sa počas horúcich letných dní jednoznačne hodí. Celkový dojem je veľmi jednoduchý a elegantný.

Parfum Mexx – Ice Touch Woman je určený mladým ženám a dievčatám. Táto vôňa možno nie je úplne originálna a po jej okúsení Vám môže pripomínať ostatné vône podobného typu, ale jednoznačne je nesmierne vydarená a určite zalichotí nie len vašim zmyslom, ale aj zmyslom Vášho partnera, či nápadníka. Vzhľadom k jej sladkastej sviežosti je ideálnym doplnkom do horúcich letných dní. Ak hľadáte ženskú vôňu, ktorá nebude Vaše okolie obťažovať a svojou jemnosťou Vás bude hladiť počas celého dňa, tak jednoznačne vyskúšajte Ice Touch Woman od značky Mexx. Možno zistíte, že práve takúto vôňu ste už dlho hľadali.

Zloženie parfumu Mexx Ice Touch Woman

Hlava: Červené a čierne korenie, Ľadový citrónový čaj, Divoké černice, Vodný akord

Srdce: Mätové listy, Neroli, Semená koriandru, Biely cyklámen

Základ: Zrelé maliny, Cédrové drevo, Ambra, Pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Mexx a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.