Chloé by Chloé

Parfum Chloé by ChloéChloé je pre mnohých neznámy pojem. Vôbec si nedokážu predstaviť, čo sa pod týmto slovom skrýva. A my Vám prezradíme, že sa jedná o veľmi štýlovú značku, ktorá sa zaoberá kozmetikou, módou a samozrejme aj parfumami. Určite by si ani táto značka nenechala ujsť príležitosť vytvárať niečo tak krásne a podmanivé, ako sú parfumy.

Medzi krásne a podmanivé parfumy, určite patrí aj parfum Chloé EDP. Samozrejme, tvorcom tohto skvostu je značka Chloé. Dalo by sa povedať, že parfum Chloé EDP je nový, pretože miesta na obchodnom pulte obsadil v roku 2008. Je to veľmi nežná vôňa, ktorá pôsobí elegantne a nesmierne vznešene. Ako sa hovorí, nájdeme v nej z každého rožku trošku. liči a pivónia sa podmanivo spája so sladkou ružou a privoláva k sebe drsné cédrové drevo. A nie len to, vo vnútri vône nájdeme mnoho hypnotických tónov. Tento parfum by a dal opísať, ako harmonická krása, ktorá priťahuje stovky mužov a závistlivých žien.

[ad#HTML][ad#HTML]

Ak sa pýtate, ako môže vyzerať flakón parfumu Chloé EDP, už sa viac nemusíte pýtať. Je úžasný. Číre sklo vytvára hranatý tvar, na ktorom sa črtá lákavý detail. Lesklý, hladký, kovový povrch vrchnáčika budí dojem elegancie a čistoty. Nesmieme zabudnúť ani na hnedastú farbu vône, ktorá je totožná s farbou stužky uviazanej na hrdle parfumu Chloé EDP.

Či ju budeme vychvaľovať alebo ohovárať, jednoznačne ju musíte vyskúšať sama. Len Vy zistíte, či je určená práve pre Vás. Môžeme Vám však poradiť, že ak ste ženou, ktorá miluje nevinné flirtovanie a mužov túžiacich po Vašom úsmeve, tak ste tou pravou pre parfum od prestížnej značky Chloé, pod názvom Chloé EDP. Budete krásna, žiadaná a veselá počas celého dňa.

Zloženie parfumu Chloé Chloé

Hlava: Liči, Frézia, Pivónia

Srdce: Ruže, Konvalinka, Magnólie

Základ: Ambra, Cédrové drevo

Tento obsah bol zaradený v Chloé, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.