Amarige Mariage de Givenchy

Parfum Amarige Mariage de GivenchyMálo kto vie, že značku Givenchy založil Francúz Hugo de Givenchy. Od mladého veku sa chcel presadiť vo svete módy a kozmetiky. Doma jeho sen nikto nechápal, ale aj napriek tomu pozbieral všetky sily a vyplatilo sa. Bol prvým odvážlivcom, ktorý navrhol krátke sukne, kozmetické doplnky a parfumy. Dnes sa jeho výtvory tešia nesmiernej popularite a môže si s hrdosťou povedať, že dobil svet módy. A samozrejme, my sa tešíme s ním, Veď vďaka nemu sa môžeme deň, čo deň zahaľovať do neodolateľných vôní.

Jeho vône majú štýl a neopakovateľnú arómu. Napríklad aj parfum Amarige Mariage je originálnym kúskom. Ukrýva v sebe cytrusovo-kvetinové tóny, ale ich pomer a kombinácia je nesmierne nezvyčajná. Jednoducho má svoj štýl. A presne ten by mala mať každá žena.

[ad#HTML][ad#HTML]

Pomaranč a bergamot nájdeme v hlave, magnólie, jazmín a škoricu nájdeme v srdci a v základe sa ukrýva benzoin, santal a pačuli. Takto vzniká výnimočná vôňa, s rovnako výnimočným flakónom. Okrúhla nádobka s číreho skla pripomína záhyby na svadobnom závoji, ktorý sa vlní pri každom jemnom vánku. Presne rovnaké záhyby má aj snehovo biely vrchnáčik.

Vôňa Amarige Mariage od Givenchy sa hodí všetkým ženám, ktoré sa chcú cítiť výnimočne. V žiadnom prípade však nepôsobí vtieravo. Je len originálna a vďaka tomu sa budete líšiť od okolia. Celkový dojem vône je veľmi príjemný. Môžete ju nosiť celý rok, ale najviac sa hodí na príležitostné nosenie. Ako už sám názov napovedá je ideálnym doplnkom pre každú nevestu. Ale kupovať ho len na jednu príležitosť, by bolo trochu zbytočné. Jednoznačne sa hodí ženám, ktoré milujú svoje ladné krivky a ženské oblečenie. S týmto parfumom očaríte nie len seba, ale aj celé Vaše okolie. Budete neodolateľná a prirodzené krásna. Doprajte si svoju výnimočnú chvíľu každý deň. Veď táto vôňa Vám vydrží na koži úplne celý deň, takže Váš pocit jedinečnosti len tak nevymizne.

Zloženie parfumu Givenchy Amarige Mariage

Hlava: Horký pomaranč, Kalábrijský bergamot

Srdce: Magnólie, Jazmín, Cejlonská škorica

Základ: Benzoin, Santal, Pačuli

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Givenchy a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.