Bleu de Chanel by Chanel

Parfum Bleu de Chanel by ChanelChanel je módna značka, ktorá sa preslávila na celom svete. Aj napriek tomu, že Coco Chanel začínala v roku 1909, ako návrhárka klobúkov, v roku 1921 priniesla na trh nesmierne populárny parfum Chanel No.5. Jej parfumy sú veľmi žiadané a úchvatné aj dnes. Dalo by sa povedať, že táto značka je skutočná ikona medzi parfumami. Na svoje si prídu nie len ženy, ktoré túžia po dokonalosti, ale aj náročný muži.

Ďalším výtvorom spoločnosti Chanel je pánsky parfum s názvom Bleu de Chanel. Jedná sa o sviežu, športovú mužskú vôňu, ktorá je špecifická svojimi drevitými odtieňmi. Mnohým môže pripadať trochu nudná, no bezpochyby je nesmierne mužská a príťažlivá. Táto vôňa Vás zo začiatku prekvapí chladivou sviežosťou, neskôr Vám dodá jemnú sladkosť a na záver zanechá drevnatý dojem. Takže, je samozrejmé že v hlave plnej citrusov môžeme nájsť grapefruit, citrusy, cist, zázvor a muškátový oriešok. Srdce bije pre skutočnú sladkosť z chilli, jazmínu, mäty a pačuli. A na záver prichádza sľubovaný drevnatý základ z vetiveru, kadidla, cédru a santálového dreva.

[ad#HTML][ad#HTML]

Mnoho mladých mužov bude touto kombináciou priam ohúrený. Ohúriť Vás môže aj typicky mužský flakón, ktorý pôsobí veľmi jednoducho ale zato mocne. Očarí Vás hranatý tvar zahalený v tajomnej čiernej farbe, ktorá dodáva elegantný zjav.

Tento skvost sa hodí všetkým mužom, ktorý milujú športovú eleganciu, ukrývajú v sebe nespútanú vášeň, túžbu a energiu. Vek je nepodstatný. Ak Vás táto vôňa osloví, tak už nemáte nad čím uvažovať. S parfumom Bleu de Chanel získate srdce každej ženy.

Zloženie parfumu Chanel Bleu de Chanel

Hlava: grapefruit, citrusy, cist, zázvor, muškátový orech

Srdce: chilli, jazmín, mäta, pačuli

Základ: vetiver, kadidlo, céder, santalové drevo

Tento obsah bol zaradený v Chanel, Pánske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.