Poison by Christian Dior

Parfum Poison by Christian DiorSvoju odvahu predstavil módny dom Dior v roku 1985, keď predstavil svoj parfum s názvom Poison, čo v preklade znamená jed. Na veľmi šokujúci názov si mnoho ľudí nedokázalo zvyknúť. Po mnohých rokoch, konečne pochopili, že Dior mal pravdu. Keďže nejde o sladkú, príjemnú vôňu plnú kvetov, tak názov Poison je pochopiteľný. Tvorca parfumov Edouard Flechler, našťastie, nabral tú odvahu, aby skombinoval korenisté a bylinné tóny.

V hlave parfumu nájdeme štipľavú vôňu koriandra. V srdci sa ukrýva sladký med, lesné bobule a tuberóza. Základ pozostástáva zo živice opopanax. Táto kombinácia vytvára odvahu a drzosť.

Flakón parfumu Dior Poison vytvára dojem nádoby na jed v tmavofialovej farbe. V každej žene vzbudzuje zvedavosť a túžbu vyskúšať to nebezpečné tajomstvo.

[ad#HTML][ad#HTML]

Hodí sa ženám so slobodným myslením, ktoré pôsobia nekompromisne a svojou odvahou valcujú všetkých súperov. Každá žena, ktorá si ide za svojim cieľom a snom, by mala vyskúšať kúzlo parfumu Poison.

Táto vôňa miluje všetky farby, ktoré v sebe ukrývajú tajomstvo a silu. Napríklad čierna, tmavofialová, zlatá, strieborná alebo višňovočervená nechá vyniknúť jedinečnú vôňu Poison. Stačí pridať exotické šperky, kožušinu a pre každého budete rafinovanou a sebavedomou ženou, ktorá vie čo chce.

Tento parfum je ideálny počas zimných večerov, kedy Vás príjemne zahreje a mnohých prekvapivo očarí.

Zloženie parfémovej vody Poison:

Hlava: koriander, škorica, vínna réva

Srdce: ruža, tuberóza, ylang-ylang, jazmín, konvalinky

Základ: céder, vetiver, santal, musk, heliotrop, vanilka, opopanax

Tento obsah bol zaradený v Christian Dior, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.