Chloé Love by Chloé

Parfum Chloé Love by ChloéChloé Love je parfém inšpirovaný ženou. Ide o jemnú púdrovú vôňu, ktorá sa prelína s tónmi pižma a ruží. Vôňu, ktorá vo vás vyvolá explóziu pocitov lásky a nehy. Chloé pre vás vytvorilo špeciálnu zmyslenú kyticu.

V hlave vône Chloé Love sa mieša kvet pomarančovníka s nádychom ružového korenia, ktoré dodáva vôni temperament a modernosť. Srdce vône tvorí kvetinová kombinácia v zostave kosatec, orgován, hyacint, vistéria, heliotrop, mandle a sladučká vôňa vanilky. Do základu tohto voňavého skvostu sú postupne pridávané tóny pižma, púdru a ryžového prášku. Parfém je natoľko nadčasový, že vo vás bude evokovať ružovú záhradu z osemnásteho storočia, v ktorej by ste sa medzi ružovými kríkmi najradšej stratili, nechali sa nimi obopnúť a splynuli s ich podmanivou vôňou. Vôňa veľmi poetická, osobná a evokujúca. Zahalí vás do jemného púdru a čas akoby zastal.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfém nie je provokatívny, ale skôr nežný, ženský a urobí z vás bohyňu na pohľad veľmi zraniteľnú, jemnú až éterickú bytosť. Môžete byť cieľavedomá, sebaistá. S parfémom Chloé Love budete vyznievať ako jemné ženské stvorenie, ktoré potrebuje objať. A ktorá z nás nepotrebuje.

Tvar luxusného flakónu je inšpirovaný antikou. Sklená kostra fľaštičky je zahalená do kovu na pohľad až príliš pripomínajúceho ružové zlato. Neobyčajnosť tohto balenia dopĺňa zlatá retiazka obopínajúca hrdlo flakónu. Celkovo parfém pôsobí veľmi elegantne a moderne.

Zloženie parfémovej vody Chloé Love

Hlava: kvety pomaranča, ružové korenie

Srdce: kosatec, orgován, hyacint, vistéria, heliotrop, mandle, vanilka

Základ: pižmo, púder, ryžový prášok

Tento obsah bol zaradený v Chloé, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.