Délices de Cartier

Parfum Délices de CartierAk chcete očariť muža, okrem zaručených metód, akými sú flirt a zvádzanie, je veľmi dôležité zvoliť aj správny parfém. Čuch je jedným z najdôležitejších zmyslov, a práve vnemy získané pomocou neho často rozhodujú o tom, či v zoznamovaní a zbližovaní sa s mužom uspejeme alebo nie. Podobný výber na základe čuchových podnetov napokon prebieha aj v živočíšnej ríši a od živočíšnej ríše k tej ľudskej to je už len na skok.

Délices De Cartier je na flirt ako stvorený. Sladký, intímny, tajomný, provokatívny a zvodný. Toto sú prívlastky, ktorými by sme mohli vystihnúť podstatu tohto parfému. Charakteristickými črtami ženy, ktorá používa Délices De Cartier sú pôvab a tajomno.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfém je sladšieho charakteru, a teda v prípade, že ste vyznávačkou skôr korenistých vôní, nemusí byť podľa vášho gusta. Vôňa je kvetinová a optimistická. Frézia v kombinácii s fialkou tvoria nevinné dievčenské tóny a višňová vôňa dodáva parfému ľahkosť.

Kompozíciu parfému tvorí tóny ľadová višňa, ružové korenie, bergamot (hlava), jazmín, frézia, fialka (srdce), fazuľky tonka, santalové drevo a ambra (základ).

Parfém je určený všetkým ženám s fantáziou a optimistickou povahou. Ide o vôňu, ktorá je nezvyčajne trvalá a flirtu chtivá.

Zloženie parfémovej vody Délices

Hlava: bergamot, korenie, višňa

Srdce: fialka, frézia, jazmín

Základ: ambra, fazuľka tonka, santalové drevo

Tento obsah bol zaradený v Cartier, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.