Delicious Night by Donna Karan

Parfum Delicious Night by Donna KaranAko prezrádza už samotný názov parfému, ide o vôňu, ktorá je určená ženám túžiacim po nevšedných a bláznivých dobrodružstvách, ktoré sú neustále v pohybe a vedú vzrušujúci nočný život plný hýrenia a zábavy. DKNY Delicious Night je parfém pomerne mladého dáta výroby. Na trh bol po prvýkrát uvedený v roku 2008 a patrí k veľmi obľúbenej rade Delicious od známeho producenta predovšetkým dámskych vôní– Donny Karan.

Vôňa sa skladá z pomela zázvoru, ostružiny, frézie, kosatca, orchidey, jazmínu, ambry, kadidla, myrhy, pačuli a vetiveru. Ide o nezvyčajnú kombináciu jednotlivých tónov. Konečný výsledok tak pôsobí veľmi odvážnym až provokatívnym dojmom, a práve preto môžeme Delicious Night považovať za vôňu, ktorá nie je určená na bežné každodenné nosenie. Je to vôňa, ktorá vás chce sprevádzať preplnenými nočnými podnikmi a zažiť s vami nejedno dobrodružstvo.

[ad#HTML][ad#HTML]

DKNY Delicious Night je vystavaná na osvedčenom ovocnom základe a vychádza z celkovej koncepcie série výrobkov Delicious. Ovocný základ je ochutený o extra nádielku kvetinových tónov. Ide o vôňu, ktorá je do istej miery kontroverzná a má na jednej strane veľké množstvo odporcov, ale i priaznivcov. Vôňa nie je veľmi trvalá, avšak počas svojho pôsobenia vám dá zakúsiť pocit tajomna a zvádzania.

Zloženie parfémovej vody Delicious Night

Hlava: frézia, martini, ostružina, pomelo, zázvor

Srdce: jazmín, kosatec, orchidea

Základ: ambra, kadidlo, myrha, pačuli, vetiver

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, DKNY a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.