Extravagance by Givenchy

Parfum Extravagance by GivenchyMy ženy sme prírodou naprogramované tak, aby sme neustále provokovali prostredie a priťahovali mužskú, vlastne, akúkoľvek pozornosť a upozorňovali na seba. V každodennom pracovnom nasadení sme často nútené prispôsobiť sa zaužívanému pracovnému tempu a jednoducho zapadnúť. Avšak ruku na srdce, občas príde na každú z nás chvíľka, keď idú všetky zábrany bokom a začneme vystrkovať rožky. Je to tak spontánne a nečakané, že nie je možné predvídať, kedy sa to znova stane. A práve preto je potrebné si tieto momenty čo možno najviac vychutnať, pretože práve vďaka ním pôsobíme jedinečné, záhadne, príťažlivo a neodolateľne sexy.

Vôňa Extravagance od kozmetickej značky Givenchy predstavuje ideálnu kombináciu ingrediencií pre tajomnú ženu, ktorá z času na čas vedome poburuje okolie svojím správaním. Nejde o žiadnu prvoplánovú a bezduchú zábavu. Givenchy vyžaruje inteligenciu, dôvtip, zdôrazňuje vaše prednosti a charakterové vlastnosti.

[ad#HTML][ad#HTML]

Vôňa je kombináciou bylín, korenín, drevín i kvetín. Z každého to najlepšie. Kompozíciu parfému vytvárajú vône zelenej mandarínky, zrniek ružového korenia, aksamietnice, žihľavy, nechtíka, lístkov fialky (hlava), kvetov pomaranča, jazmínu, lesných jahôd, vistérie (srdce), cédrového a santalového dreva, írskeho kosatca a pižma (základ).

Pomerne veľké množstvo prísad tvorí sviežu vôňu, ktorá vydrží pomerne dlho. Ak ste originálna, rada experimentujete so svojim vzhľadom a máte predstavivosť, je určená práve pre vás.

Zloženie parfémovej vody Extravagance

Hlava: aksamitnik, žihľava, lístky fialky, mandarínka, nechtík, ružové korenie

Srdce: jazmín, kvety pomaranča, lesné jahody, vistéria

Základ: céder, kosatec, santalové drevo, pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Givenchy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.