Allure Sensuelle by Chanel

Parfum Allure Sensuelle by ChanelParfém Chanel Allure Sensuelle bol na trh s vôňami uvedený v roku 2006 a stále sa mu výborne darí. Firma Channel zrejme vlastní nejaký záhadný patent na výrobu toho, čo sa ženám páči. Zatiaľ sa im vždy podarilo vytvoriť vône, ktoré mali veľmi vysokú predajnosť. Chanel dokáže ženy osloviť práve na základe toho, že ich tak dobre pozná. Vie, že dokážu byť zraniteľné, provokatívne, nežné a zvodné zároveň.

Namiesto klasickej známej kompozície skladajúcej sa z troch základných častí, Chanel tento krát prišiel na trh s niečím inovatívnym, a síce prináša mozaiku šiestich tvárí ženy, ktoré je možné poznávať postupne ako sa parfém počas dňa vyvíja na pokožke. Prví tvár je kvetinová. Je tvorená zmesou tureckých a bulharských ruží, indickým a egyptským jazmínom a kosatcom a spolu tvoria veľmi sviežu kvetinovú zmes. Je to tvár dievčaťa šantiaceho v záhrade plnej kvetín. Hneď za ňou nasleduje korenistá tvár pokojnej ženy voňajúca ružovým korením a kadidlom. Tretia tvár je drevitá. Jej zmyselnosť podčiarkujú tóny haitského vetiveru a ambry. Za ňou nasleduje štvrtá tvár. Orientálna, plná omamných diaľav, vanilky a pačuli. Zostávajú ešte dve tváre- ovocná a svieža. Tie sú podporené tónmi sicílskej mandarínky a bergamotu.

[ad#HTML][ad#HTML]

Bez zložitejších úvah možeme povedať, že mnoho žien sa v tejto vôni nájde aj vďaka mnohoznačnosti tohto parfémového skvostu. Chanel Allure Sensuelle je vôňa veľmi výrazná a dospelá. Je ideálna pre inteligentné, zmyselné a sebavedomé ženy, ktoré si v sebe chcú zachovať tvár nevinného vidieckeho dievčaťa.

Zloženie parfémovej vody Allure Sensuelle

Hlava: bergamot, mandarínka

Srdce: jazmín, kadidlo, kosatec, korenie, ruža

Základ: ambra, pačuli, vanilka, vetiver

Tento obsah bol zaradený v Chanel, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.