Chance by Chanel

Parfum Chance by ChanelZnačka Chanel v nás evokuje pocit luxusu, noblesy, prepychu. Veď je tvorcom tých najpreslávenejších módnych kreácii a tej najprestížnejšej kozmetiky. Nie len táto značka, ale aj samotná zakladateľka je naozajstnou legendou. Aj po smrti Coco Chanel, sa jej meno vo svete módy mnohokrát skloňuje a naveky ostane ikonou krásy a dokonalosti. Nebála sa poriadnej práce a vďaka tomu sa stala tým, čím bola a ešte stále je. Aj vďaka tomu sa jej spoločnosť vypracovala na naozajstnú špičku vo svete módy. Ženám zjednodušila život svojim uvoľneným štýlom, dámskymi nohavicami, sakami, krátkymi sukňami, ale aj úžasnými parfumami.

Napríklad dámsky parfum Chance je bezchybný skvost, ktorý treba vyskúšať. Táto vôňa sa zo začiatku rozvonia hyacintom a bielym peprom v hlave. Srdce nekonečne bije pre jazmín a vetiver. V základe tohto parfumu nájdeme kosatec, biele pižmo, ambru a pačuli. Kombinácia rôznorodých tónov pôsobí neuveriteľne sviežim dojmom s koreňovo kvetinovým nádychom. Tento parfum si Vás dokonalo podmaní a ovládne všetky Vaše zmysly. Stane sa neodmysliteľnou súčasťou Vášho bytia. Stačí sa pozrieť na jednoduchý, ale zato pôvabný flakón oválneho tvaru. Číre sklo v kombinácii s rúžovo-oranžovou farbou vône Vás nenechá spávať pokiaľ ho nebudete mať. Elegancia z neho, priam kričí.

[ad#HTML][ad#HTML]

Chanel Chance je vôňa, ktorá sa nehodí na každodenné nosenie. Vďaka svojej sile a energie Vám dodá dostatok odvahy na prekonanie všetkých prekážok. Každý náročný deň pre Vás bude maličkosťou. Perfektne sa hodí k noseniu cez deň, no nedá sa vylúčiť ani pri západe slnka. Svoju majiteľku si nájde medzi staršími, ale aj mladšími ženami. Ale je veľmi dôležité, aby ste ju nechali na svojej koži poriadne rozvoňať. Počkajte kým odhalí všetky svoje odtiene, a potom sa rozhodnite, či s touto vôňou vytvárate harmóniu. Aj napriek vyššej cene sa investovať určite oplatí.

Parfum Chanel Chance nie je len vôňa. Predstavuje samostatnú osobnosť ktorá k vám musí priľnúť. Až potom odkryjete moc, ktorú do nej vložila Coco Chanel.

Zloženie parfumu Chanel Chance

Hlava: Hyacint, Biele korenie

Srdce: Jazmín, Vetiver

Základ: Kosatec, Ambra, Pačuli, Biele pižmo

Tento obsah bol zaradený v Chanel, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.