Rose Essentielle by Bvlgari

Parfum Rose Essentielle by BvlgariRuža. Tak sladký, krásny, hypnotický, podmanivý a nesmierne voňavý kvet. Presne týmto kvetom sa inšpirovala značka Bvlgari pri tvorbe parfumu s názvom Rose Essentielle. Vôňa, tak nežná a romantická ako kvet sám. Ale tak ako má mnoho podôb ruža, tak aj táto vôňa má svoje tváre. Ruža s typickou ružovou farbou pôsobí jemným dojmom, ako hravé nevinné dievča v letných, jemných šatách, ktorá pobehuje po lúke s úsmevom na perách. Červená ruža, typická pre vášeň, pôsobí dravým a sebavedomím dojmom, ktorý provokuje zmysly. Červená ruža, je ako žena plná očakávania a túžby. Presne takáto je vôňa ukrytá vo veľmi ženskom flakóne zo skla, s nežnou, ružovkastou farbou a zlatým vrchnáčikom, ktorý dodáva pocit luxusu. Je to harmónia dvoch ruží a dvoch ženských tvári.

[ad#HTML][ad#HTML]

Prenikavú vôňu ruží dokonalo dotvárajú lístky fialky, ľahkosť jazmínu, ale aj santalové drevo, ostružina a pačuli. Táto kombinácia vytvára veľmi teplý dojem sladkej vône, ktorú krotia drevnaté a svieže tóny.

Parfum Bvlgari Rose Essentielle je určený náročným ženám, ktoré chcú podčiarknuť svoju ladnosť a nežnosť. Na koži sa udrží veľmi dlho a vďaka tomu je vhodný na výnimočné príležitosti, ako je romantické rande. Každého muža očaríte vôňou, ktorá dokonalo vyzdvihne vašu jedinečnosť.

Zloženie parfumu Bvlgari Rose Essentielle

Hlava: Ruža Prélude, Turecká ruža

Srdce: Fialka, Jazmín, Ostružina

Základ: Pačuli, Santalové drevo

Tento obsah bol zaradený v Bvlgari, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.