Woman by Versace

Parfum Woman by VersaceTaliansky módny dom Versace založil Gianni Versace v roku 1978. Po jeho smrti sa k vedeniu rodinného podniku dostala sestra Donetalla a brat Santo. Typické logo značky Versace nájdeme na mnohých prestížnych, módnych odevoch, kabelkách okuliaroch a parfumoch. Veľa známych osobností sa pýši kúskami z dielne tejto populárnej značky, ktorú si obľúbil takmer celý svet. Tá jedinečnosť a nápaditosť pri kombinovaní farieb je neopakovateľná.

Vráťme sa k spomínaným parfumom značky Versace a poďme si predstaviť jeden z nich. Je to parfum s názvom Woman. Veľmi jednoduchý názov, ktorý hovorí za všetko. Áno. Je to dámsky parfum, mimoriadne ženský, príťažlivý a nesmierne krásny aj na pohľad. Flakón pôsobí romanticky a pripomína ladnú ženskú siluetu z číreho skla. Vďaka prepracovanému ružovému vrchnáčiku vytvára luxusný dojem. Celý flakón je tak zaujímavý, že je ťažké ho opísať, jednoducho ho musíte vidieť. A to sme sa ešte nedostali k tej lahodnej vôni, ktorá sa v ňom ukrýva.

[ad#HTML][ad#HTML]

V hlave parfumu Versace – Woman nájdeme kvet frangipane, bergamot, jazmín a šípovú ružu. Tieto rozprávkovo kvetinové vône sa pomaly dostávajú k ovocnému srdcu z lotosového kvetu, slivky a maliny. Táto kombinácia Vás určite očarí aj vďaka základu, ktorý tvorí inoki, modrý céder, ambra a pižmo.

Parfum Versace – Woman je príjemný a nežný ako letný vánok, ktorý hladká celé Vaše telo. Vyvážená a moderná vôňa nepôsobí vôbec provokujúco. Cítiť len hebkosť a lásku. Aj napriek svojej mäkkosti sa na koži udrží veľmi dlho, vďaka čomu dokážete vábiť svoje okolie celý deň. Tento parfum je ideálnou prikrývkou, ktorá Vám navodí dobrú náladu pred dôležitou schôdzkou alebo na večernom posedení s letným drinkom v ruke. Versace – Woman zachutí nie len Vám, ale aj Vášmu partnerovi.

Zloženie parfumu Versace Women

Hlava: Pluméria, Jazmín, Šípová ruža, Bergamot

Srdce: Lotos, Slivka, Malina, Libanonský modrý céder

Základ: Pižmo, Pravá ambra, Drevo hinoki

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Versace a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.