Versense by Versace

Versense je najnovší parfum, ktorý vyšiel z dielne prestížnej značky Versace. Milovníci tejto značky sa s ním mohli zoznámiť v roku 2009, kedy po prvýkrát uzrel svetlo sveta. Alberto Morillas je geniálnym tvorcom tejto vône. Podarilo sa mu vytvoriť dokonalý obraz skutočnej ženy. Samotná Donatella Versace sa vyjadrila, že na voľnosti je niečo veľmi optimistického a práve ten pocit sa snaží z parfumu Versence vyťažiť. Versace Versence je vraj stelesnením ženskosti.

Tento parfum dokáže rozjasniť a osviežiť celý Váš deň. Najprv ucítime samotnú prírodu a citrón. Pocit sviežosti je najzákladnejším prvkom v parfume Versace Versence. Tá jemnosť a ľahkosť je neopakovateľná. Kombinácia ostrej sviežosti a poriadnej dávky sexepílu vytvára niečo magické. Vôňa ktorou sa budete deň čo deň obklopovať Vám dodá sebavedomie a energiu, ktorá vydrží až 16 hodín. Prebudí Vás z rutinného života a napumpuje Vám novú silou a optimizmus. Zelená mandarínka a bergamotka vytvára hlavu. Srdce parfumu pozostáva z jazmínu, kardamomu, fíg a z ľalie. V základe, ktorý dokonalo tlmí citrusovo-sladké vône, nájdeme tóny santalu, pižma, cédru a olivového dreva.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Versace Versense pôsobí šťavnato a dokonalo vyvážene. Flakón je veľmi jednoducho, ale aj napriek tomu môžeme povedať, že je to kombinácia elegantných prvkov s luxusnými. Číre sklo, zelenkastá farba vône a strieborné viagra značky Versace, vyvoláva pocit pokoja a relaxu.

Tento parfum si obľúbilo mnoho zrelších žien, ktoré si potrpia na vizáž a chcú sa páčiť svojmu okoliu. Ale je veľmi ťažké odhadnúť, ktorej žene tento parfum sadne. Jednoducho ho treba skúsiť a rozhodnúť sa. Každopádne, parfum Versace Versense sa určite vyskúšať oplatí.

Zloženie parfumu Versace Versense

Hlava: bergamot, zelená mandarínka

Srdce: jazmín, kardamón, figa, morská ľalia

Základ: santal, pižmo, céder, olivové drevo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Versace a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.