A*Men by Thierry Mugler

Parfum A*Men b Thierry Mugler Ak hľadáte skutočnú legendu medzi parfumami, ktorá dobila svet a podmanila si mnoho mužov, ale aj žien, tak nesmiete zabudnúť na Thierry Mugler A*Men. Po prvýkrát, tento parfum, uzrel svetlo svet v roku 1996. Aj napriek tomu, že mnoho ľudí v ňom najprv nenašlo nič výnimočné, po chvíľke pozornosti a skúmania, prišli nato, že predsa len je iný. A prečo?

Svojou energiou, bezprostrednosťou a originalitou veľmi ľahko prevalcoval mnohé dovtedy známe vône. Veď tak čokoládovú, sexy vôňu z ktorej mužnosť kričala na všetky strany sme dovtedy nepoznali. Bola prvou, ktorá využila jemné ženské tóny a odvážne ich skombinovala s korenistou silou pravého muža.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Thierry Mugler A*Men tvorí bergamotka, koriander, levanduľa, mäta v hlave, v srdci nájdeme céder, jazmín, mlieko, ale aj sladký karamel a konvalinku. Základ tvorí amber, benzoin, fazuľka tonka, káva, pačuli, pižmo, santalové drevo a vanilka. Táto kombinácia vytvára veľmi sviežu, pepermintovú vôňu so sladkým nádychom a drevnatým podkladom. Buď ju budete milovať alebo nenávidieť. Ale určite stojí za vyskúšanie.

S istotouVás však upúta veľmi elegantný flakón, v čiernej farbe s jasnou modrou hviezdou, ktorá dodáva noblesu a originalitu. Vo vnútri sa ukrýva silná a zmyselná vôňa, ktorá sa udrží na pokožke neuveriteľne dlho. Je vhodná pre mužov, ktorý chcú zviditeľniť svoju nežnosť a dať najavo, že aj tak silná ruka dokáže pohladiť.

Zloženie parfumu Thierry Mugler A*Men

Hlava: Bergamot, Koriander, Levanduľa, Mäta

Srdce: Céder, Jazmín, Karamel, Konvalinka, Mlieko

Základ: Ambra, Benzoin, Fazuľka tonka, Káva, Pačuli, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka

Tento obsah bol zaradený v Pánske Parfémy, Thierry Mugler a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.