Premier Jour by Nina Ricci

Parfum Premier Jour by Nina RicciŽenská jemnosť a distingvovanosť je jedna z vlastností, ktorá muža vždy zaujme. Väčšinou je tento jemnocit vrodenou vlastnosťou a neprejavuje sa len v správaní, ale i v starostlivosti o telo. Vypestujte si jemnocit a zmysel pre krásu aj vďaka parfému Premier Jour od Niny Ricci, ktorý vám v tom zaručene veľmi rád pomôže. Premier Jour je stelesnenie ľahkej kvetinovej vône, ktorá povzbudí naše zmysly.

Parfém Premier Jour nám ponúka tóny žltej mandarínky a gardénie. Jeho srdce oplýva opojnými tónmi vanilkovej orchidey, mandle a hrachoru. Základ tvorí pižmo spolu s tónmi santalového dreva a dreva st. Lucia. Vôňa je hravou kompozíciou kvetín určená moderným ženám.

[ad#HTML][ad#HTML]

Premier Jour od Niny Ricci možno na jednej strane považovať za jemnú, decentnú a romantickú vôňu, čo jej však ani v najmenšom neuberá na zmyselnosti a zvodnosti. Parfém je rozkošou, ktorá sa na pokožke krásne rozvíja. S ním sa budete cítiť atraktívnejšie a žiadané. Nina Ricci Premiere Jour je vhodný pre ženy v každom veku a oslniť ním môžete v každej dennej či nočnej hodine.. Je ľahký a na pokožke relatívne stály.

Zloženie parfémovej vody Premier Jour

Hlava: gardénia, mandarínka

Srdce: hrachor, mandle, orchidea

Základ: drevo st. Lucia, santalové drevo, pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Nina Ricci a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.