I Love Love by Moschino

Parfum I Love Love by MoschinoVýbuch lásky v každom ročnom období bez ohľadu na to, či práve niekoho máte. To je parfémova voda Moschino I Love Love. Ide o pestrú kompozíciu kvetín a ovocia so zastúpením vzácnych drevín. Veľkou devízou vône I Love Love je mimoriadne dlhá trvanlivosť tohto parfému, ktorý na vašej koži žije a rozvíja sa.

Parfém bol zostavený z tónov pomaranča, grapefruitu, citrónu a čiernej ríbezle (hlava). Svoje zastúpenie v srdci parfému má aj čajová ruža, konvalinka, sitina a škorica. No a základ tvorí pižmo a zmes drevín- drevo thanaka a céder. Vôňa sa začína vyvíjať výraznými citrusovými tónmi, ktoré sú postupne doplnené o sladkosť kvetín a hĺbku mu dodávajú tóny vzácnych drevín.

[ad#HTML][ad#HTML]

Vôňa vo vás vyvolá pocity radosti a optimizmu bez ohľadu na miesto, kde sa nachádzate, čas a ročné obdobie. Radosť doplnená o pocit intimity a vášne uzavretá v extravagantnom flakóne to je Moschino I love Love.

Parfém je vhodný pre ženy mladé duchom, ktoré pociťujú chuť na ľahký letný flirt. Ten napokon môže vykvitnúť v zrelú lásku na celý život. Nie je na svete krajšieho pocitu, ako láska. A Moschino to vie. Zamilujte sa doň.

Zloženie parfémovej vody I Love Love

Hlava: citrón, červené ríbezle, grapefruit, pomaranč

Srdce: čajová ruža, konvalinka, sitina, škorica

Základ: céder, drevo thanaka, pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Moschino a označkovaný ako , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.