Rumeur by Lanvin

Parfum Rumeur by LanvinPísal sa rok 1934, keď sa na trhu objavil parfum Rumeur značky Lanvin. Na svoju dobu bol dokonalý. Ale roky idú ďalej a s nimi prichádzajú aj nové trendy, požiadavky a priority. V dnešnom modernom svete je potrebné dbať aj na praktickú stránku. Všetci sa ponáhľajú, ale zároveň túžia po pokoji a oddychu. Toto všetko dokáže splniť vynovený parfum Rumeur, vyrobený v roku 2006. Vôňa je úplne iná, nemá nič spoločné s parfumom z roku 1934, okrem samotného názvu. Tento nový parfum vytvoril Alber Elbaz spolu s Francis Kurkdijan.

Vôňa Lanvin Rumeur, s jemným sviežim nádychom, je neodolateľná. V hlave parfumu nájdeme aldehydy a kvety magnólie. Srdce sa rozbúši vďaka kvetinovým tónom jazmínu, ruže, lekna a pomarančovej aróme. Sladkokyslý základ pozostáva z ambry, pižma a pačuli. Tieto lahodné vône vytvárajú nežnú, romantickú a jemnú kombináciu. Upúta všetky zmysli a podčiarkne Vašu ženskosť. Príťažlivosť, je vlastnosť, ktorá tento parfum výborne charakterizuje.

[ad#HTML][ad#HTML]

Hodí sa všetkým ženám vo veku 30 až 50 rokov, ktoré preferujú elegantný štýl, tešia sa úspechu a uznaniu. Vôňa Rumeur dodáva dostatok energie na zvládnutie každodenných záležitosti.

Pôvabný parfum Lanvin Rumeur nájdeme v sklenenom flakóne, ktorý necháva vyniknúť ružový obsah. Svoju noblesu dáva najavo nápisom v zlatistej farbe. Vybrať si môžete flakón po15, 30, 50 a 100ml.

Úchvatná vôňa vhodná na rôzne prezentácie, rokovania a na všetky dôležitejšie udalosti, vydrží neuveriteľných 17 hodín. 17 hodín bude pomaly rozvoniavať celé Vaše okolie a nechá vyniknúť hlavne Vašu osobnosť.

Zloženie parfému Rumeur by Lanvin

Hlava: Kvety magnólie, Aldehydy, Ovocné tóny

Srdce: Biela ruža, Jazmín sambac, Orgován

Základ: Pačuli, Pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Lanvin a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.