Oxygen by Lanvin

Parfum Oxygen by LanvinParfémova voda Oxygen od Lanvin vznikla ako odpoveď na túžbu ženy zažiť pocit opojnej prírodnej sviežosti. Je to vôňa, ktorá hlása návrat k prírode. Pretože nie je podstatné, či pochádzate z malej dediny, kde každý zdraví každého alebo ste odchovancom rušných ulíc veľkomesta, kde sotva poznáte suseda. Bez ohľadu na sociálny status, rasu či národnosť, každá z nás túži zažiť ten opojný pocit sviežosti neskazenej prírody. Vďaka nej totiž dokážeme zrelaxovať naše telo i myseľ.

[ad#HTML][ad#HTML]

Kompozícia parfému Lanvin Oxygen je zostavená z výrazných tónov bieleho korenia a yzopu (hlava). Srdce parfému ukrýva tóny gardénie a vôňu ruží. Základom pre vznik parfému sú tóny bieleho pižma, modrého kosatca a santalového dreva. Vďaka tomuto spojeniu má parfémova voda Lanvin Oxygene veľmi svieži ráz. Možno o nej hovoriť ako o osviežujúcom kokteile kvetín a drevín. Veď napokon už samotný flakón dokonale zvýrazňuje podstatu parfému. Pripomína svieži závan horského vzduchu uzavretý v modrej fľaštičke.

Parfém sa hodí k mladým ženám, ktoré sa rady realizujú a v živote potrebujú pevnú oporu. Tou oporou im bezpochyby môže byť aj parfém Lanvin Oxygen. Oceňte luxusný závan kvetín a nadýchnite sa čerstvého vzduchu, pretože vzduch to je Lanvine Oxygen.

Zloženie parfémovej vody Oxygen

Hlava: korenie, yzop

Srdce: gardénia, ruža

Základ: kosatec, pižmo, santalové drevo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Lanvin a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.