Forbidden Fruit by Frosty Couture

Parfum Frosty Couture by Forbidden FruitUž ste niekedy mali milenca? Bol vo všetkom vynikajúci, no nikdy ste s ním nechceli byť videná na verejnosti. Zdá sa, že existujú aj vône vytvorené s podobnými zakázanými úmyslami.

Frosty Couture sa predáva vo veľkom krásnom krištáľovom flakóne s malým ligotavými krištáľovým snehovým páperím a pripojeným náhrdelníkom. Je tam roztomilí malý Scottie psí znak, ktorým je vyzdobená fľaša, celý balík je skôr ružový, doposiaľ úplne fascinujúci a lacne honosný. Naviac, má veľmi dobrú tekutú konzistenciu obsahujúcu trblietky, preto ňou treba zatriasť. Potom si môžete nastriekať vôňu na časti tela, ktoré chcete zvýrazniť ako napríklad ramená alebo niekam nižšie ak sa odvážite.

[ad#HTML][ad#HTML]

Frosty Couture je po počiatočnom šoku z bublinkovej tínedžerskej ovocnosti skutočne prekvapivo dobrý! Údajne je to limitovaná edícia (ligotavá verzia) tá krásna fľaša vydrží viac než pár večerov zábavy! Opísaný ako “Hravá a očarujúca Eau de Couture” a údajne inšpirovaný “Zlatým vekom francúzskej parfumérie, Mariou Antoinettou a pastelovou krabicou na koláče”, Frosty Couture má veľa ovocných tónov vodného melónu a mandarínky a končí ako báječný crème brulée preliaty karamelom, vanilkou a trochu pačuli. Nečakajte žiadnu lepkavú vodičku, ale parfém voňajúci zamatovo vanilkovým krémom s chuťou čokolády a zmyselným mandľovým koláčom.

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Frosty Couture a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.