CK In2U by Calvin Klein

Parfum CK In2U by Calvin KleinBudete príjemne prekvapení týmito dvoma kúskami, keďže voňajú veľmi zaujímavo, hlavne ženská verzia. Akoby mali určitý stupeň vzájomnej previazanosti, tiež sa nepodobajú na nevýrazné mainstreamové kúsky. Pri in2u je ohromujúce jej vyžarovanie netradičnej vône, ktorá pripomína žiarovku – tento futuristický akcent vo vás vyvolá veľmi zaujímavé pocity. Budete si pripadať ako v zvláštnom vesmíre, kde sa spájajú prvky ako cement, plasty alebo neóny – ale bez toho, aby toto prostredie pôsobilo neľudsky. Akoby tvoril vykalkulovaný vyleštený pocit zvláštnosti.

CK IN2U for Her bol stvorený parfumérmi Loc Dongom a Carlosom Benaimom. Na vytvorení CK IN2U for Him sa zasa podieľali Bruno Jovanovic a Jean Marc Chaillan. Štruktúry parfumov boli starostlivo a dômyselne vykonštruované, aby vás rýchlo preniesli až k stredným a základným tónom, v súlade s myšlienkou, že cieľová skupina je generáciou žijúcou v rýchlosti. Či už bola motivácia akákoľvek, výsledkom je určite príjemný pocit aj pre ostatných užívateľov.

CK IN2U for Her je popisovaný ako sviežo orientálny. Parfum je zaujímavým mixom senzácií, ktorý kombinuje prírodné elementy – alebo ešte presnejšie elementy, ktoré sú vytvorené v súlade s prírodným svetom – tieto následne prepája s umelými. Je jemne surrealistický a vonia trochu ako pomaranč umiestnený v železnej klietke, prašná žiarovka s tónom červených ríbezlí, zohriaty magnet, a ako toast s maslom v blízkosti šálky čaju Earl Grey (kovové stopy noža na masle sú ešte stále citeľné). Tón tzv. „neónovej ambry“ prechádza celou štruktúrou parfumu a vnáša doňho modernistické, dokonca futuristické prvky. Tiež pridáva parfumu istú žiariacu štruktúru, ktorá vyniká v súzvuku s transparentným tónom tónu kaktusu. Je to elektrizujúci metalický pocit, ale v príjemnom slova zmysle. Citeľná je cukrová orchidea, ako aj červený céder. Fáza rozležania je zmyselná drevitá a ambrová. Na ďalší deň vôňa zanechá nie veľmi klasický dojem, je ako ľahký odtlačok na pokožke, akoby bola navoňaná dopredu alebo do nej bola vôňa vytetovaná. Je to zaujímavý pocit vyvolávajúci dojem, že parfum je technologicky inovatívny.

[ad#HTML][ad#HTML]

Kreatívna štruktúra parfumu a jednotlivé tóny podporujú dojem novosti a vyhranenosti. Nehľadiac na tieto nové myšlienky, parfum ostáva klasicky harmonický a dobre vybalansovaný, keďže jeho cieľom je príjemne sa rozložiť na pokožke. Ľudia s mestským a moderným vnímaním si ho zamilujú, nehľadiac na to, či patria do cieľovej vekovej skupiny.

Zloženie parfému Calvin Klein In2U for Her

Hlava: listy červených ríbezlí, sicilský bergamot, šumivý nápoj z ružového grapefruitu

Srdce: cukrová orchidea, biely kaktus

Základ: červený céder, neónová ambra, vanilkové suflé

CK IN2U for Him je popisovaný ako drevitý orientálny. Parfum je drevitejší a mokrejší ako ženská verzia. Náznak elektrizujúcich tónov tu trocha chýba, i keď do určitej miery je tu žiariaca textúra príjemná. Nachádza sa tu dobiela zafarbený tón, ktorý prechádza skrz celý parfum – je to biele pižmo sťa čistý biely paplón položený na zelenej tráve v blízkosti temne modrej vody a v pozadí čierny les plný tieňov. Fáza rozležania je mydlová, cédrová a pižmová. Pižmo sa po čas stane nečistým, len žiadaný efekt je nanešťastie o niečo slabší. Celkový pocit je opäť viac ako moderný, len o trocha viac tradicionalistický vďaka klasickým mužným cédrovým akcentom. Štruktúra je o niečo menej definovateľná ako u verzie pre ženy. Napriek tomu je to ale dostatočne sexy a mužná vôňa.

Zloženie parfému Calvin Klein In2U for Him

Hlava: limetka, šumivý gin, listy grapefruitu

Srdce: nové korenie, perila, kakao

Základ: vetiver, céder, biele pižmo

Tento obsah bol zaradený v Calvin Klein, Dámske Parfémy, Pánske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.