Au Thé Rouge by Bvlgari

Parfum Au Thé Rouge by BvlgariAu Thé Rouge je ďalším prírastkom do rodiny čajových vôní Bvlgari. S prvkami ružového korenia, červeného čaju, fíg a vlašských orechov má vôňa evokovať čaj rooibos (Červený kríkový čaj), pôvodom z Južnej Ameriky. Rooibos má sladkú, drevenú, ovocno-orechovú chuť, podobne ako vôňa Robin, ktorej úspech bohužiaľ Au Thé Rouge nedosiahla. Zámer, aby vôňa bola podobná ako Rooibos je zrejmý, no pripomína skôr ľahko dymový, čierny čaj ochutený jemným ovocím a bobuľovín, ak nie ružami.

Čajové prvky v parfémoch vytvárajú dymovú atmosféru a majú osviežujúci zaujímavý podtón, pravdepodobne v dôsledku prvku ružového korenia.

[ad#HTML][ad#HTML]

V priebehu strednej fázy skutočne cítiť vôňu vlašských orechov, horko-orieškový prvok pridáva vôni určitú hĺbku. V skoršej základnej vôni je úplne zrejmý prvok kokosového orecha. Ak by vôňa Au Thé Rouge mala farbu, bola by to čierna s červeným leskom, pripomínajúca šálku voňavého sýteho čaju. Jemná, ale napriek tomu bohatá vôňa, aj keď je to kolínska voda, vydrží na pokožke celkom dlho. Au Thé Rouge jednou z tých vôní, ktoré aj keď nie sú presne výnimočné a úžasné, sú veľmi nositeľné a príjemné.

Zloženie Bvlgari Au Thé Rouge

Hlava: ružové korenie, pomaranč, bergamot

Srdce: červené čaje, figová dužina

Základ: vlašský orech, pižmo

Tento obsah bol zaradený v Bvlgari, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.