Burberry London by Burberry

Parfum Burberry London by BurberryBurberry London (nezmýľte si s Burberry alebo s Burberry classic z roku 1997) vyšiel, aby “zachytil a oslavoval mesto Londýn a jeho charakteristický zmysel pre štýl.“Bol vytvorený Dominque Ropionom, autorom Carnal Flower, Une Fleur de Cassie, Euphoria, Alien a hutného zmyselného parfému Ropion´s touche, ktorého zmyselnosť sa opäť zjavuje, tentokrát v Burberry London.

Burberry London začína klamne mäkkými a jemnými prvkami krásnych klementínok a ruží. Párovanie sladkého citrusového ovocia a orosených ruží je naozaj nádherné, vzdušné a zároveň kandizované. A potom sa vôňa zmení zlým smerom. Zjaví sa veľmi opojný a sladký kvet tiaré, ktorý stlmí všetky ostatné prvky a preráža cez zloženie. Ťažko pochopiť prečo je tiaré súčasťou tejto vôňe, ktorá má reprezentovať Londýn, tým to však nekončí.

[ad#HTML][ad#HTML]

Nasledujúce prvky sú neatraktívne, agresívne kvetinové zložky. Po príchode tiaré sa všetky ostatné zložky stanú prakticky nepostrehnuteľnými. Zabudnite na prvky ruží a klementínok, zabudnite na zasľúbenú pivóniu, jazmín, dokonca neucítite ani žiadnu plachú kvetinku… Žiadny prvok nemá šancu oproti neuveriteľnej sile kvetu tiaré. Santalové drevo a pačuli vraj tvoria základnú vôňu – zabudnite aj ja ňu. Rozhodol najvyšší diadém vône- tiaré. Vôňa Burberry London je ťažká a vo svojej lineárnej podstate neatraktívna, pokiaľ rovno nepovieme nepríjemná. Ako to však býva s vôňami, ktoré sa nám nepáčia, ich vôňa vydrží neuveriteľne dlho.

Tento obsah bol zaradený v Burberry, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.