Colonia by Acqua di Parma

Parfum Colonia by Acqua di ParmaParfum debutujúci v 30. rokoch (alebo až v 1916, podľa toho, koho budete počúvať). Ide o klasicky elegantnú vôňu, ktorú môžu s ľahkosťou nosiť muži alebo ženy, kedykoľvek počas roka. Vôňa je k prasknutiu nasiaknutá zhlukom citrónov, ale nie zdráhavých citrónov ako u Eau d’Hadrien. Táto vôňa je opojná, mierne kandizovaná a plná kôry, prvý dojem takmer okamžite pretne rozmarín, čo vytvorí prvý zážitok z ovoňania. Nejde o mydlový rozmarín, ktorý by ste hľadali vo vôňach tejto éry, je tu pridané len presne také množstvo, aké sa v hudbe nazýva “pridaný záujem”. Rozmarín sa objaví opäť, aby skrotil stredné tóny bulharskej ruže a jazmínu, bez ktorého by sa vôňa týchto kvetov mohla ľahko stať ťažká. Základnou vôňou je les, kde ruže a citrusy tvoria sotva šepot a verbena sa začne ukazovať viac.

Colombina raz písal o Daim Blond, že smrdí predraženosťou. Môžeme len povedať, že si myslíme, že Aqua di Parma vonia elegantne. Pripomína mi to svojim spôsobom Maserati, automobil, ktorý je pre gentlemana veľmi významný, ale až taký elegantný, že skončil s nádhernými detailmi, pre ktoré je takmer ženský. Dokonale sa hodí k žene, ktorá ho chce.

[ad#HTML][ad#HTML]

Aqua di Parma je k dispozícii v lepších obchodných domoch ako sú Neiman-Marcus, Barneys, Bergdorf Goodman a Saks Fifth Avenue. Je k dispozícii v niekoľkých veľkostiach. Táto voňavka je považovaná za naozaj skvelý nákup.

Zloženie parfumu Acqua Di Parma Colonia

Hlava: levanduľa, ruža

Srdce: citrus, rozmarín, verbena

Základ: bulharská ruža, santal, vetiver, céder, ylang-ylang

Tento obsah bol zaradený v Acqua di Parma, Dámske Parfémy, Pánske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.