Green Tea by Elizabeth Arden

Parfum Green Tea by Elizabeth ArdenKaždá žena občas potrebuje čas na relax, na zotavenie mysle a tela. Nedostatok energie, pocit nudného dňa, ale aj šerosť okolitého sveta zaženie pár kvapiek parfumu Elizabeth Arden Green Tea. Ako jemný vánok počas osviežujúceho letného dažďa prináša závan ukľudňujúcej vône, ktorá uvoľňuje myseľ a celé telo.

Tóny rebarbory v kombinácii s citrusom a bergamotkou prinášajú chladivú sviežosť. Vône zeleného čaju, mäty, jazmínu, karafiátu a feniklu dopĺňajú letný chládok v dokonalej harmónii. Neopakovateľnú znamenitosť dodáva tejto vôní, aj pižmo, mach a bieli jantár.

[ad#HTML][ad#HTML]

Aj napriek tomu, že sa nejdená o klasický parfum, ale o parfumovú vodu, ktorá obsahuje obmedzené množstvo vonnej esencie, sa Elizabeth Arden Green Tea dokáže vyrovnať mnohým vôňam. Milo prekvapí aj vďaka nízkej cene.

Po horúcom letnom dni, kedy ste nemali čas sa na chvíľu zastaviť a vydýchnuť, je táto vôňa ideálnym spôsobom ako ukľudniť myšlienky, striasť stres a načerpať pozitívnu energiu. Green Tea predstavuje aj celý rad kozmetiky značky Elizabeth Arden, ako Green Tea, Spiced Green Tea a Sunflowers, ktoré sa navzájom výborne doplňujú. Tento svieži, ovocný parfum si našiel svojich obdivovateľov, ktorí milujú vôňu leta. Nechcete patriť k nim? Určite neoľutujete.

Zloženie parfumu Elizabeth Arden Green Tea

Hlava: Bergamot, Rebarbora, Citrón, Pomaranč, Kmín

Srdce: Zelený čaj, Jazmín, Karafiát, Mäta, Fenikel, Semienka zeleru

Základ: Dubový mach, Biely jantár, Pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Elizabeth Arden a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.