The Beat by Burberry

Parfum The Beat by BurberryChcete byť výrazná, vyčnievať z davu a opantať celé okolie? Vôňa Burberry The Beat vzbudzuje kontrast a vytvára nesmierne množstvo vášne, ktorú cítiť všade okolo. Všetky naše zmysly sa dajú do pozoru, ak ucítia tu dávku energie a rozmarnej neposlušnosti. Na prvý pohľad nevýrazný flakón s jemnou dekoráciou v podobe mriežky v sebe nesie množstvo nespútanej vône pre tie najodvážnejšie ženy, ktoré sršia energiou a milujú zábavu. Už spomínaná mriežka je typickým znakom značky Burberry, ktorá sa pýši veľkou popularitou na celom svete. Jej mnohé kolekcie oblečenia, kabeliek a šálov s mriežkovým vzorom dobíjajú svet.

Burberry The Beat je nie menej populárnym a nesmierne vydareným produktom značky Burberry. V názve sa ukrýva výraz The Beat, čo znamená úder, často využívaný v hudbe. Hudba v nás vzbudzuje radosť, energiu, chuť hýbať sa a vyblázniť sa na maximum. Presne tieto pocity spájajú prenikavú vôňu Burberry The Beat s hudbou. Vôňa lesného hyacintu udiera na tie správne zmysli a pomaly sa nám odkrývajú ostré tóny pižma, cédrového dreva, kosatcov a príjemná vôňa cejlonského čaju dodáva jemnosť ženy. Spojenie týchto vôní vytvára energiu salsi, ladnosť valčíka a neprekonateľný pocit slobody.

[ad#HTML][ad#HTML]

Spontánna, trochu bláznivá, nebojácna, tajomná a vášnivá žena potrebuje vôňu Burberry The Beat. Dokonalo znásobí vašu atraktívnosť, nabudí ten správny pocit ženskosti a vaše energické, ale zároveň ladné kroky a vaše magické vyžarovanie bude neodolateľné pre každého muža.

Vôňa Burberry The Beat vydrží veľmi dlho. Niet sa čo čudovať, veď je to výrobok populárnej značky Burberry. Prekvapivá je nie len samotná vôňa, ale aj príjemná cena.

Zloženie parfumu Burberry The Beat

Hlava: Bergamot, Hyacint, Kardamon, Vetiver

Srdce: Ceylonský čaj, Kosatec, Mandarínka

Základ: Biele pižmo, Céder, Korenie

Tento obsah bol zaradený v Burberry, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.