Azzaro Pour Homme by Azzaro

Parfum Azzaro Pour Homme by AzzaroMáte pocit, že o vôní Azzaro Pour Homme ste už v minulosti počuli? Nemýlite sa. Táto vôňa vznikla v roku 1978 a hlási návrat. Zmyselná vôňa sa veľkolepo vracia na predajné pulty a čaká kedy si ju obľúbi aj nová generácia mužov. Nedá sa prehliadnuť, že vôňa Azzarou Pour Homme by chcela napodobniť úspech značky Chanel No5 a tým sa stať nadčasovým parfumom. Vzhľadom na elegantnú, zmyselnú a nesmierne sexi vôňu, je možné, že sa jej to podarí. Veď počas svojej najväčšej slávy mala mnoho priaznivcov a pravdepodobne, si ich nájde aj teraz. Samotná vôňa sa skladá z 320 jednotlivých častí. Mnohý by si povedali, že takáto kombinácia môže pôsobiť prekombinovane, neznesiteľne, až gýčovito, no mýlia sa. Je to majstrovské dielo. Jednotlivé vône sa k sebe dokonalo hodia a vytvárajú neuveriteľne hriešnu kombináciu.

Prvé čo vás očarí, ak sa stretnete s parfumom Azzaro Pour Homme je vôňa kvetín. Jemná vôňa levandule, bazalky, kvetiny vetiveru a kakostu, ktoré sa pomaly miešajú s vôňou citróna prebúdzajú zmysli a pripravujú ich na mužské vône machu, santálového dreva, kardamonu a pačule. Postupne prichádzajú ďalšie a ďalšie vône, ktoré vzbudzujú pocit dokonalosti, nostalgie a vzrušenia.

[ad#HTML][ad#HTML]

Tento priam hypnotický parfum, ktorý pôsobí ako magnet na nežné pohlavie, je určený sebavedomým mužom, ktorí milujú ženy, elegantné obleky a život si vychutnávajú kúsok po kúsku, slastne, ako dezert. Vôňa Azzaro Pour Homme odráža každý krok dynamického muža, ktorý vie čo od života chce.

Zloženie parfumu Azzaro Pour Homme

Hlava: Aníz, Bazalka, Citrón, Levanduľa, Pelargónia

Srdce: Dubový mach, Kakost, Kardamon, Vetiver

Základ: Jantár, Pačuli, Pižmo, Santalové drevo

Tento obsah bol zaradený v Azzaro, Pánske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.