Blue Jeans by Versace

Parfum Blue Jeans by VersaceParfumová voda Versace Blue Jeans v sebe skrýva rovno štyri príjemné prekvapenia. Aj preto je tento parfum ideálnou voľbou, ak hľadáme užitočný a pekný darček. Prvé prekvapenie nás čaká pri pohľade na modrý obal v podobe guľatého valca. Nachádza sa na ňom krásny obrázok chlapca, ktorý je orámovaný zlatou hviezdou a veselo vyhráva na gitare. Druhé prekvapenie nás čaká, keď odhalíme úchvatný flakón skrývajúci sa v obale, ktorí tvarom pripomína malý nápoj. Tretie príjemné prekvapenie zažijeme, ak okúsime samotnú vôňu na vlastnej koži. Čaká nás príjemný vánok života, sviežosti a temperamentu.

Vôňa Versace Blue Jeans je kombinácia čerstvých tónov pomaranča, mandarínky, grapefruitu, ruží a galbána v hlave. Základ je plný drevitých tónov cédru, santalového dreva, kosatca, vetiveru, jantáru, vanilky a pižma. Jamín, fialka, muškátový oriešok a levanduľa tvorí srdce. Takto vzniká svieža, citrusovo-drevitá vôňa.

[ad#HTML][ad#HTML]

A čo štvrté prekvapenie? Určite Vás príjemne prekvapí efekt, ktorý vyvoláva Versace Blue Jeans vo vašom okolí. Každý bude vedieť, že takto môže voňať iba spontánny a nebezpečenstvo milujúci dobrodruh.

Zloženie parfumu Versace Blue Jeans

Hlava: Galbanum, Grapefruit, Mandarínka, Pomaranč

Srdce: Fialka, Jazmín, Levanduľa, Muškátový oriešok

Základ: Céder, Jantár, Kosatec, Pižmo, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver

Tento obsah bol zaradený v Pánske Parfémy, Versace a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.