Polo Sport Woman by Ralph Lauren

Parfum Polo Sport Woman by Ralph LaurenŽena sa chce cítiť zdravo, atraktívne a plná energie. V dnešnej dobe je to, už akou si nutnosťou. Aj v takomto uponáhľanom svete v ktorom žijeme sa nájde čas na zdravú stravu a dávku pohybu. Každá žena má iné záľuby, každej vyhovuje niečo iné. Niektorá preferuje beh, iná sa radšej vyberie do posilňovne alebo na hodinu tanca. Je jedno kam ide alebo čo robí, okolie si vyžaduje aby bola stále upravená. A presne pre takéto ženy, ktoré si vo svojom voľnom čase vyberú nejakú športovú aktivitu, vznikol parfum Ralph Lauren Polo Sport Woman so sviežou vôňou. Dodáva potrebnú dávku energie, aby každá žena zvládla aj ten najťažší tréning.

V hlave tohto parfumu nájdeme mätu, vodný melón a citrusové plody. V samotnom srdci tejto vône sa ukrýva kalifornský mak, eben, santalové drevo, bergamotka, konvalinka, frézia. Základ tvorí kombinácia drevitých vôní dubového machu, bieleho pižma, červeného dubu, cédrového dreva a javoru.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Ralph Lauren Polo Sport Woman vytvára dokonalú rovnováhu medzi ženskou sviežosťou, krásou a čistotou.

Zloženie parfumu Ralph Lauren Polo Sport Woman

Hlava: Citrusové plody, Mäta, Vodný melón

Srdce: Bergamot, Eben, Kalifornský mak, Santalové drevo

Základ: Céder, Červený dub, Dubový mach, Javor, Pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Ralph Lauren a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.