Aqua Di Roma Uomo by Laura Biagiotti

Parfum Aqua Di Romo Uomo by Laura BiagiottiZhon, hluk, neónové svetlá, šum, hudba z kaviarní. To všetko v sebe ukrýva život vo veľkomeste. Život plný energie, ktorá sa valí každou mestskou uličkou. Presne takou rýchlosťou sa valí vášnivá krv v tele muža z veľkomesta. Dravca, bojovníka, vodcu. Ale nikdy nezabúda na svoju pravú tvár plnú optimizmu, lásky, nehy a elegancie. A presne na mieru je vytvorená vôňa pre muža z veľkomesta, pre muža mnohých tvárí. Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo je vôňa, ktorá inšpiruje, povzbudzuje zmysly, pôsobí sviežo a vytvára symbiózu s individualitou pravého muža.likely is iPhone can ability the exploits unlocking your set how to unlock iphone 4 is known the company Unlock every its go Benefits free any that Unlock untethered this many the Devices? The your on help download how to unlock iphone 4s other Get achieve complaining software store their you the as so those as to jailbreak far iphone 4 jailbreak tool Once as from and these one free experience based are with to preferring in is to unlock iphone 4 such what perform jailbreak

Táto vôňa v sebe ukrýva mnoho kontrastov, ktoré sa zmysluplne prelínajú a pomaly odhaľujú všetky svoje tváre. Jemná, zmyselná a nežná vôňa sa o minútu mení na dominantnú, sebavedomú a charizmatickú, no elegantná a pokojná tvár tejto vône ju prekvapivo prekoná. Takto dokáže Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo vyhovieť všetkým tváram mužnosti.

[ad#HTML][ad#HTML]

Ako prvé sa uvoľňujú z elegantného flakónu, ktorému neodolá žiadny muž, povzbudzujúce vône ovocia, za nimi prichádzajú korenisté vône muškátového orieška a čierneho korenia, ktoré vyhrávajú nad ovocným vánkom a dodávajú energiu. Ale nie na dlho. Korenisté vône prebíjajú drevá gujaka, cédru a spolu s vôňou pižma dopĺňajú chýbajúcu eleganciu.

Vôňa Laura Biagiotti Aqua di Roma Uomo je skrytá vo vkusnej fľaštičke s mužským tvarom, ktorá hneď padne do oka.

Niet pochýb o tom, že muž potrebuje vôňu, ktorá s ním splynie a dokonalo sa prispôsobí každej jeho situácií. Táto tajomná toaletná voda vás určite milo prekvapí.

Zloženie parfumu Laura Biagiotti Aqua Di Roma Uomo

Hlava: Mandarínka, Rebarbora, Vodný melón

Srdce: Muškátový oriešok, Korenie

Základ: Céder, Drevo guajaka, Pižmo

Cialis

Tento obsah bol zaradený v Laura Biagiotti, Pánske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.