Eclat D’Arpege by Lanvin

Parfum Eclat d´Arpege by LanvinParfum Lanvin Eclat D’Arpege je neodolateľnou kombináciou ovocia, kvetov, lásky a nespútanej vášne. Táto vôňa pripomína leto, priam stvorené na nevinné flirtovanie. Pravdepodobne nenájdeme široko ďaleko muža, ktorý by dokázal odolať. Je to symbol naozajstnej krásy a príťažlivosti. Veď samotná značka Lanvin, je synonymom ženskosti.

Hlava parfumu sa skladá z listov silicilského citrónu a orgovánovej zelene. V srdci nájdeme kvety wistérie, lístky zeleného čaju, červenú pivóniu a čínsky osmanthus. Všetky tóny sú harmonicky zladené s bielym cédrom, sladkým pižmom a s ušľachtilým jantárom. Táto kompozícia vytvára jemnú vôňu, pripomínajúcu teplý, letný vánok. Lenivo sa šíri do okolia a rozdáva radosť a pocit šťastia.

[ad#HTML][ad#HTML]

Parfum Lanvin Eclat D’Arpege je určený jemným ženám, plným optimizmu a vnútorného pokoja. Ženám, ktoré svojim úsmevom rozdávajú radosť a príjemný, hrejivý pocit. Jemná, miestami až provokatívna vôňa značky Lanvin, nenápadne priľne k Vášmu telu a pomaly opantáva zmysli všetkým naokolo.

Zloženie parfumu Lanvin Eclat D’Arpege

Hlava: Lístky citrónu, Orgovánová zeleň

Srdce: Kvety Wistérie, Pivónia, Osmanthus, Zelený čaj

Základ: Céder, Jantár, Pižmo

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Lanvin a označkovaný ako , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.