L’Eau D’Issey by Issey Miyake

Parfum L´Eau D´Issey by Issey MiyakeNa trhu je viac ako 17 rokov, ale stále je nesmierne populárna a moderná. Srší eleganciou, zmyselnosťou a sviežosťou. Neviete si spomenúť ktorý parfum má všetky tieto vlastnosti? Ja Vám to prezradím. Je to parfum Issey Miyake L’Eau D’Issey. Vôňa, ktorá sa skrýva vo veľmi modernom a nadčasovom flakóne, pripomínajúcom kužeľ je dokonalou kombináciou lotosu, frézie, ruže, bielej ľalie, pivoňky, karafiátu, pižma, jantáru, tuberózy, osmathusu, santalového dreva a cédru. Táto spleť vôní vytvára neobyčajný, nadčasový a nesmierne dlhotrvácny parfum. Zvodné vône omámia všetky zmysly a navodia hriešne myšlienky.

Ak milujete flirtovanie, rada pôsobíte zvodne, obľubujete dlhé romantické prechádzky pod nočnou oblohou plnou hviezd, tak určite vyskúšajte kúzelný parfum Issey Miyake L’Eau D’Issey. Ani jeden muž neodolá tejto omamnej vôni v kombinácii s vašou jedinečnosťou.

[ad#HTML][ad#HTML]

Zloženie parfumu Issey Miyake L’Eau D’Issey

Hlava: Zemiakovník, Frézia, Lotos, Ruža

Srdce: Karafiát, Ľalia, Pivónia

Základ: Céder, Jantár, Osmathus, Pižmo, Santalové drevo, Tuberóza

canadian pharmacy Tenormin

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Issey Miyake a označkovaný ako , , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.