Egoiste by Chanel

Parfum Egoiste de ChanelChanel Egoiste je pánska vôňa, ktorej cena zodpovedá aj kvalite. Presne tak. Cena tohto parfumu je síce vyššia, no ten kto si ho kúpi, určite neoľutuje. Jedná sa o provokatívnu, vytrvalú vôňu, na ktorú nikdy nezabudnete. Parfum Chanel Egoiste je vytvorený pre sebavedomých mužov, ktorých nezaujíma názor okolia, ale naopak, svoje okolie si dokonalo prispôsobujú potrebám. Je určená pre všetkých mužov, ktorí chcú vyzdvihnúť svoju eleganciu a luxusný vkus. Samotný flakón pôsobí drsne, no zároveň luxusne a neodolateľne. Rovnako, ako vôňa, ktorá sa skrýva vo vnútri.

Parfum Chanel Egoiste neohúri každého. Je to veľmi silná, zmyselná a vášnivá vôňa. Vyžaruje nesmiernu mužnosť. Vďačiť za to môže kombinácii tvorenej z mandarínky, levandule, koriandra a tureckej ruže v hlave, zázvoru, rozmarínu, šalvii a galbanu v srdci, vanilky, santalového dreva, cédru a temného vetiveru v základe. Do tejto sladko-drevnatej vône je potrebné dorásť. Očarí každého naozajstného muža, ktorý si ide vlastnou cestou, plní si svoje sny, miluje ženy a luxusné autá.

[ad#HTML][ad#HTML]

Chanel je veľmi populárnou a poprednou značkou. Svoju chuťovku si spomedzi veľkého množstva parfumov našli aj tí najnáročnejší muži a tie najnáročnejšie ženy. Chanel Egoist je tiež chuťovka, ktorú si treba vedieť vychutnať a oceniť jej prenikavé, dominantné chute pre skutočných mužov.

Zloženie parfumu Chanel Egoiste

Hlava: Mandarínka, Levanduľa, Koriander, Turecká ruža

Srdce: Galbanum, Rozmarín, Šalvia, Zázvor

Základ: Céder, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver

Tento obsah bol zaradený v Chanel, Pánske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.