Desire Me by Escada

Parfém Desire Me by EscadaPo predchádzajúcej parfumovej edícií Escada Incredible Me, prišla do parfumérií ďalšia zvodná vôňa, Escada Desire Me. Parfum má osloviť hlavne mladé moderné ženy, ktoré sa tešia, keď sú centrom pozornosti v spoločnosti, kde rady upozorňujú na svoje kvality. Tieto ženy rovnako veľmi dobre vedia, že sú objektom mužskej túžby a sleduje ich mnoho pohľadov. Charizma, šarm a vôňa nositeliek tejto vône zanechá nezabudnuteľný dojem v pamäti všetkých, ktorí ju zacítia. 

Tvárou reklamnej kampane tejto edície je Olivia Wilde, fotografom bol Greg Williams a TV reklama bola režírovaná Brettom Forakerom. Vôňa prišla na trh v auguste 2009.

[ad#HTML][ad#HTML]

Desire Me je niečím ako voľným pokračovaním  parfumu Incredible Me. Uchvacuje šarmantnou kompozíciou žiarivých horko-sladkých citrusov a akcentmi šťavnatej mandarínky. Srdce dominuje a spájanie mandarínky s pivóniou a sviežimi zelenými listami Vás nenechá pochybovať o výnimočnosti tejto vône. Svieže zelené kvetinové tóny zanechajú ženskú stopu pozdĺž mysterióznych, exotických a ovocných aróm ukrytých v tomto parfume. Základ je tvorený zložkami, ktoré sú charakteristické pre gourmand štýl kompozície: tiramisu, káva, cookies, špeciálne arómy syrového koláča a tmavá čokoláda, ktorá prináša teplo a senzualitu na pokožku po dlhú dobu.

Desire Me vo flakóne so zlato-žltýmymi líniami a čiernym uzáverom pôsobí moderne, sofistikovane a elegantne. Flakón je vytvorený ako symbol loga spoločnosti Escada,. Dostupné balenia sú 30, 50 a 75 ml EDP.

Zloženie vône Desire Me by Escada

Hlava: citrusy, mandarínka

Srdce: pivónia, zelené tóny, mandarínka

Základ: tmavá čokoláda, káva, tiramisu, cookies, špeciálne arómy syrového koláča

Tento obsah bol zaradený v Dámske Parfémy, Escada a označkovaný ako , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.