Bvlgari Eau Fraiche by Bvlgari

Dámsky parfém Bvlgari Eau Fraiche BvlgariDnes si zoberieme do pozornosti veľmi známu parfumérsku značku posledných desaťročí Bvlgari. Jeden z jeho prvých parfémov pre ženy nazývaný Bvlgari Eau Fraiche, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 1997 bude predmetom nasledovnej recenzie. Bvlgari parfém patrí medzi veľmi rafinované nádherné parfémy a určite hodil rukavicu už známym šperkárskym domom, ktoré pôsobia na trhu už radu rokov. Van Cleef & Arpels, Cartier alebo Tiffany už koncom 90-tych rokov pochopili, že majú nového vážneho konkurenta aj na poli s parfumami.

Eau Fraiche je zakonzervovaný v nenápadnom flakóne, ktorý je z polovice pieskovaný (resp. matný) a z druhej polovice priehľadný (resp. číry). To najdôležitejšie sa ale ukrýva v samotnom fnútri flakóniku. Bohatý buket kvetín je namiešaný majstrovsky rafinovane. Bvlgari použil osvedčené prvky v kombinácií s príjemnými kvetinovými esenciami. Parfém možno spoznať vďaka závanu jazmínu, pomarančového kvetu, v pozadí sa nachádzajú tóny ylang ylang mimózy. Z krásnej kvetinovej kompozície by som vyzdvihol nádhernu arómu ruží typu Prelude. Tieto ruže dodali parfému potrebnú sladkú jemnosť.

[ad#HTML][ad#HTML]

Ďalšími prvkami v kompozícií parfému Bvlgari Eau Fraiche sú vetiver, mošus, brazilské ružové drevo a florentský kosatec. Z kvetinového zastúpenia celý kolotoč uzatvára vôňa fialky.

Parfém pôsobí z pohľadu zloženia veľmi prekombinovane, no realita je úplne iná. Jednotlivé vône sa nádherne prelínajú a pôsobia veľmi harmonicky. Parfum je veľmi vkusný a pôsobí závanom zelenej a jemného orientálna. Pôsobí upokojujúco, čarovne, mysteriózne s jemno dávkou šarmu a extravagancie.

Voňavka je vhodná na výnimočné, ale bežnejšie nosenie (nie však príliš obyčajné). Nie je príliš vhodná na vonkejšie nosenie, určite nie na piknik do prírody.

Tento obsah bol zaradený v Bvlgari, Dámske Parfémy a označkovaný ako , , , , , , , , , . Zálohujte si trvalý odkaz.

Komentáre sú uzavreté.